Mapa skládaná na pěšinky

foliovaná mapa poskládaná do „kapsy“ nejčastěji formátu A5... foliovaná mapa poskládaná do „kapsy“ nejčastěji formátu A5, praktická forma do terénu; mapa je opatřena popisem a legendou.

Mapa v tzv. Synkově kladu

forma jednotného listokladu pro celou ČR, obvykle v měřítku 1 : 5000... forma jednotného listokladu pro celou ČR, obvykle v měřítku 1 : 5000, příp. 1 : 10000; v okraji mapy může být graficky zobrazen klad listů, hranice katastrů, hranice revírů apod.

Mapa ve volných listech

Klad listů a jejich velikost jsou uzpůsobeny dle zpracovávané oblasti... Klad listů a jejich velikost jsou uzpůsobeny dle zpracovávané oblasti a požadavků zadavatele; okraj mapy obvykle obsahuje pouze základní údaje.

Atlas

foliovaná mapa zpracovaná do formátu atlasu... foliovaná mapa zpracovaná do formátu atlasu, součástí je klad listů dané oblasti; obvyklé provedení kroužková vazba.

Nástěnná mapa

Přehledná mapa na stěnu vyhotovená na papír... Přehledná mapa na stěnu vyhotovená na papír vyšší gramáže a se silnější folií; mapa obsahuje popis a legendu.

Všechny formy map lze volně modifikovat dle požadavků zadavatele. Běžnou úpravou je např. přidání vašeho loga. Je také možné vyhotovit zcela novou formu mapy.